Lefdal, Per(1899-1975)
To kvinner, akt
Olje på plate
42x48
Usignert
Attestert på baksiden som et maleri av Per Lefdal av Egill Wendelboe Amø.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 000
Olje på plate
42x48
Usignert
Vurdering