Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Lefdal, Per(1899-1975)
To kvinner, akt

Olje på plate
42x48
Usignert

Attestert på baksiden som et maleri av Per Lefdal av Egill Wendelboe Amø.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 1 000