Lunde, Jardar(1909-)
Fra Hamarøy
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: Jardar Lunde -46.
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 7 500
Olje på plate
50x61
Vurdering