Ukjent, kunstner
Havneparti
Olje på lerret
31x43
Usignert
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Soon. (Antagelig ikke Son).
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 500
Olje på lerret
31x43
Usignert
Vurdering
NOK 3 000–4 000