Ukjent, kunstner
Parti fra Tyrol 1894
Olje på lerret
71x96
Signert og datert nede t.h.: JEB 1894 (?)
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på lerret
71x96
Vurdering