Nielssen, Finn(1908-1962)
Vinterlandskap med hus og figurer 1957
Olje på lerret
47x63
Signert og datert nede t.h.: Fini -57
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på lerret
47x63
Vurdering