Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Kirken 1956
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t..h.: R. Fritzvold. -56.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000