Grønvold, Marcus(1845-1929)
Kvinne i hage, Inhofen 1916
Olje på lerret
78x57
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: M Grønvold Inhofen 9/8 1916
Påtegnet med noe utydelig tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: Der Harrgarten (?)
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 8 500 med forbehold