Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Åsgårdstrand 1890
Akvarell på papir, lysmål
40x58
Signert og datert nede t.v.: Th. Holmboe 1890.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 16 000
Akvarell på papir, lysmål
40x58
Vurdering