Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Dampskip, sommerkveld 1894
Avarell på papir, lysmål
32x45
Signert og datert nede t.h.: Th. Holmboe 1894
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000 med forbehold
Avarell på papir, lysmål
32x45
Vurdering