Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Interiør med hvilende kvinne 1890
Olje på plate
48x32
Signert og datert nede t.v.: 1890 T Holmboe
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 6 500 med forbehold
Olje på plate
48x32
Vurdering