Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Busker og trær
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: R Th
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 4 000 med forbehold
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: R Th
Vurdering