Urdal, Atle(1913-1988)
Utsikt fra et vindu 1936
Olje på lerret
50x47
Signert og datert nede t.h.: Atle Urdal -36
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 4 000 med forbehold
Olje på lerret
50x47
Vurdering