Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Pikehode

Litografi
76x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 271/290. Fra 1987. Helt perfekt eksemplar. Henglset. Pent rammet inn med syrefri pp.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 44 000