Jensen, Ulf Valde(1945-)
Møte
Olje på lerret
33x41
Signert nede t.h.: Ulf V. Jensen
Påtegnet med tittel og datert 1979-80 på baksiden av lerretet, samt påtegnet: Voks.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 500 med forbehold