Nordhagen, Johan(1856-1956)
Fjellbekken
Radering, lysmål
62x80
Signert og noe utydelig datert platen nede t.h.: Joh. Nordhagen 1906. Signert med blyant nede t.h.: Joh. Nordhagen
Påtegnet med tittel nede t.v.: Fjeldbækken.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 800