Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Nordhagen, Johan(1856-1956)
Fjellbekken

Radering, lysmål
62x80
Signert og noe utydelig datert platen nede t.h.: Joh. Nordhagen 1906. Signert med blyant nede t.h.: Joh. Nordhagen

Påtegnet med tittel nede t.v.: Fjeldbækken.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 2 800