Stixrud, Christoffer(1900-1968)
Fra Maridalsveien
Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud
Påtegnet med tittel, pris og datering på baksiden av platen: Maridalsveien 1955 350-.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 500