Stixrud, Christoffer(1900-1968)
Fra Akerselven
Olje på plate
27x35
Signert nede t.v.: Chr. Stixrud
Påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: Akerselven 1957.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 500