Bjørlo, Per Inge(1952-)
Drift 1996
Serigrafi, lysmål
74x105
Signert og datert nede t.h.: Per Inge Bjørlo -96
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 11/14 Artist proof.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Serigrafi, lysmål
74x105
Vurdering