Bjørlo, Per Inge(1952-)
Behind 1996
Serigrafi, lysmål
100x69
Signert og datert nede t.h.: Per Inge Bjørlo -96
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 9/14 Artist proof.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Serigrafi, lysmål
100x69
Vurdering
NOK 3 000–5 000