Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Balke, Peder (1804-1887)
Foss

Olje på plate
12x10
Signert nede på midten: Balke

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 152.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 47 000