Sinding, Otto(1842-1909)
Fra Fredriksvern
Olje på lerret
32x54
Signert nede t. v.: Otto Sinding
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 6 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
32x54
Vurdering
NOK 6 000