Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Kielland, Kitty(1843-1914)
Høysommer 1893

Olje på lerret
50x95
Signert og datert nede t.h.: Kitty L Kielland. 1893

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 800 000