Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Seilbåt på opprørt hav
Balke, Peder (1804-1887)
Seilbåt på opprørt hav

Olje på plate
8,5x11
Signert nede t.h.: Balke

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr.161.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000