Ulving, Even(1863-1952)
Hus i vinterlandskap
Olje på lerret
38x58
Signert nede t. h.: E Ulving
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
38x58
Signert nede t. h.: E Ulving
Vurdering