Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Landskap
Balke, Peder (1804-1887)
Landskap

Olje på papir oppklebet på plate
10,5x13
Signert nede t.v.:Balke

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000