Moe, Terje(1943-2004)
Akershus I
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: T Moe
Påtegnet med tittel og datert -96 på baksiden, på blindrammen.
Galleri Haaken 1997.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00