Bergh, Anton(1828-1907)
Rypefangst med snare 1872
Olje på lerret
43x65
Signert og datert nede t.h.: Anton Bergh 1872.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 23 000
Olje på lerret
43x65
Vurdering