Berger, Einar(1890-1961)
Båter i havn
Olje på lerret
65x84
Signert oppe t.h.: E. Berger
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
65x84
Signert oppe t.h.: E. Berger
Vurdering