Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Selmyhr, Conrad(1877-1944)
Midnattsol ved Nordkapp 1925

Olje på plate
26x30
Signert og datert nede t.v.: Conrad Selmyhr 25.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00