Sandberg, Einar(1876-1947)
Fra Langseth 1936
Olje på plate
31x37
Signert og datert nede t.h.: Einar Sandberg -36
Påtegnet på lapp på baksiden av platen: "Langseth". Antagelig fra Langset Gård.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00