Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Sommerlandskap 1936
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen -36.
Kunstnernes Hus, Oslo 1959, kat.nr. 193.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00