Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Makrellbåter vender hjem
Olje på plate
19x15
Signert nede t.v.: CW Barth
Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Makrelbaader vender hjem".
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 3 000