Fjell, Kai(1907-1989)
Liggende akt 1983
Akvarell på papir
21x30
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 83
Malt på papir fra en skisseblokk med hullkant t.v.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 14 000