Enger, Erling(1899-1990)
Åkerlandskap 1955
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: EE 55
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på plate
38x46
Vurdering
NOK 10 000–12 000