Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Vinterlandskap 1918
Olje på lerret
75x100
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1918
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Untitled/Snowscene".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00