Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1
Forrige
58
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Krauskopf, Bruno
(1892-1960)
Sol
Olje på plate
50x65
Signert nede t.h.: Krauskopf
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00