Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Johannessen, Jens(1934-)
Komposisjon i rødt og grønt

Olje på lerret
48x48
Usignert

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen 64".

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00