Selmyhr, Conrad(1877-1944)
Kystlandskap 1937
Olje på lerret
45x60
Signert og datert nede t.v.: Conrad Selmyhr. -1937-
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Olje på lerret
45x60
Vurdering
NOK 3 000