Johannessen, Jens(1934-)
Komposisjon med hoder 1978
Pastell, lysmål
48x63
Signert og datert nede t.h.: JJ 78
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Pastell, lysmål
48x63
Vurdering