Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Den hjemløse 1947
Olje på lerret
142x115
Signert og datert nede t.h.: R. Th 47
Signert og påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1950, kat.nr. 93
Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 154
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00