Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Landskap med gjerde 1938

Olje på lerret
97x130
Signert og datert nede t.h.: R. Th -38

Påtegnet på baksiden av lerretet: "Tilhörer Oslo Handelsstands Forening".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 29 000