Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Smuget

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt papir
Arket: 520x383 mm Motivet: 427x268 mm
Doublert.
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

Påtegnet på baksiden med penn: "Tilhører Kunstnerforeningen 16-9. 1974. "Munch-Museet" (stempel) Jan Thurmann-Moe. Tekn. konservator."
1895
Sch. nr. 36. Woll nr. 43.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 300 000