Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Frauen Chiemsee 1867
Akvarell på papp
31x45
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: H F Gude Frauen Chiemsee 8 Septbr 67
Påtegnet med blyant på baksiden av platen: "No. 7", samt påtegnet noe utydelig: "Frauen Chiemsee". Frauen er en av tre øyer i Chiemsee, Tyskland, ofte kalt Fraueninsel.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 12 500