Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Finne, Henrik(1898-1992)
Landarbeidere 1932

Olje på lerret
60x71
Signert og datert nede t.h.: Finne - 32

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000