Juell, Tore(1942-)
Vinterlys
Olje på plate
61x81
Signert nede t.h.: T. Juell
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Olje på plate
61x81
Signert nede t.h.: T. Juell
Vurdering
NOK 10 000–12 000