Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Juell, Tore(1942-)
Vinterbilde 2

Olje på plate
81x100
Signert nede t.v.: T. Juell

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00