Bull-Teilman, Gunvor(1900-1996)
4 piker i skogen
Olje på plate
44x50
Signert nede t. v.: G B Teilman
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 4 000
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
44x50
Vurdering
NOK 4 000