Kavli, Arne(1878-1970)
Pike på seng med vinglass 1913
Olje på lerret
94x74
Signert og datert nede t.h.: Arne Kavli -13
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 82 000
Olje på lerret
94x74
Vurdering