Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap 1929
Olje på lerret
55x70
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1929
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på lerret
55x70
Vurdering