Krohn, Julie de Holmberg(1882-1956)
Oppstilling med krysantemum i vase
Olje på lerret
60x44
Signert nede t.v.: J de H. Krohn
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Olje på lerret
60x44
Vurdering